Glumica Anđelka Prpić sa sinom Jakšom uživa na Mauricijusu, gdje su prije dva dana otputovali. Kako mama i sin dan provode na plaži, veče je rezervisano za njihove igrarije. Jakša je očigledno mamu zamolio da mu pravi društvo u igranju jedne neobične igrice, što je glumici teško palo, jer nije znala pravila. Ona se u jednom trenutku ipak uskladila sa nasljednikom, pa je čak uspjela i da pobjedi koji put. Sve u svemu, ovaj morski tandem se odlično zabavlja.






