U jednoj od naših šetnji kada je otvoren oklop objektiva na našem fotoaparatu, i kada naše oko „zaviri“ u svaki čošak zastali smo ispred jednog salona vjenčanica gdje smo primjetili našu sve popularniju pjevačicu Dijanu Bliznac kako isprobava iste.
Kako nismo vidjeli nikoga u njenoj blizini pomislili smo da se udaje i da je na probi. Znajući šta nam je u glavi Dijana se slatko nasmijala kada nas je ugledala i kazala:
– Nema mladoženje. Čim vas je vidio pobjegao je… Eto, brak mi uništiste… Ma, šalim se, još ćete i napisati da me mladoženja ostavio u vjenčanici… – šaljivo će Dijana naglašavajući da za Hayat radi jednu emisiju.
I nakon što nam se pridružila ekipa, razgovor sa Dijanom nastavili smo na ovu temu pa smo je pitali kako se osjeća u vjenčanici i hoće li je uskoro obući i u privatnoj režiji.
![]()
– Ovo mi nije prvi put da je nosim, već sam je nosila kada sam radila kao model za potrebe snimanja, a čak sam je nosila i na mnogim modnim revijama. Sve mi potajno sanjamo o tome danu kada ćemo obući vjenčanicu i zablistati pred matičarem ili oltarom i mislim da je to poseban i najvažniji dan u životu svake žene, kada će reci DA izabraniku svoga života. Pa tako i ja, sanjam svoje snove i zamišljam taj dan. Ali, vjerujte, da se još ne vidim u toj ulozi. Imam jako puno posla, stalno sam na putu, gradim svoju karijeru pa sam nekako previše okupirana tim stvarima. Jednostavno nikad ne znaš šta te čeka u životu, možda bude uskoro, možda tek za godinu dvije, ili za par godina… Volim uvijek reći „kad god došlo dobro mi došlo“, ali voljela bih da to baš i ne bude brzo – iskreno će Dijana.







