Starleta Tijana Ajfon proslavila je 24. rođendan na jednom splavu u društvu brojnih prijatelja. Osim brojnih skupocenih poklona, Tijana je postala vlasnica i kozmetičkog salona.
Naime, među brojnim zvanicama našao se biznismen iz Novog Sada s kojim je Tijana nedavno uplovila u romansu. Strasni poljupci i zagrljaji dokazali su koliko su Tijana i njen partner zaljubljeni, a biznismen je u znak ljubavi i pažnje, Tijani saopštio da je postala vlasnica kozmetičkog salona u Beogradu. Ajfonka je od sreće skakutala, a tokom cijele večeri ljubila je svog dečka u znak zahvalnosti.
– Presretna sam. Toliko toga sam u životu sama postigla, svojim trudom i radom, a sada sam prvi put dobila ovakav poklon. Moj dečko je znao da želim da otvorim salon i na osnovu svog imena razradim posao i sada mi je to omogućio. Imam najboljeg dečka na svijetu – rekla je Tijana tokom proslave.
Nakon nekoliko sati igranja i nazdravljanja, Tijanu su prijatelji iznenadili sa tri torte koje su konobari donijeli uz skupoceni šampanjac. Slavljenica nije skidala osmijeh sa lica, a kada su se poslužili tortom i pićem, nastavili su sa zabavom do ranih jutarnjih sati.
Hoće li ostati u ovom biznisu ili zapjevati i uploiti u estradne vode kao njena kolegica, starleta Stanija, ostaje da vidimo s obzirom na to da je nedavno izjavila da želi da se oproba u ulozi pjevačice.
– Već godinu dana eto planiram da snimim neku pjesmu, hoću da imam eto neki spot i pjesmu… Ali neću da uradim to bilo kako, nešto jeftino, stvarno će ono, puno da košta – rekla je nedavno Tijana.
(srbijadanas.com)