Harizmatični Brčak Fatmir Sulejmani takmičar je ovogodišnje sezone popularnog regionalnog takmičenja „Zvezde Granda“. Žiri od početka njegovog pojavljivanja na sceni ovog takmičenja za njega ima samo riječi hvale, a često su znali reći da je ozbiljan kandidat i za pobjedu.
Zavodnik
Pored izuzetnih vokalnih sposobnosti, Fatmir prema komentarima pripadnica ljepšeg spola važi i za glavnog zavodnika na ovom takmičenju.
– Posebno mi imponuje pažnja koju sam dobio učešćem u šouu „Zvezde Granda“. Svaki put se trudim biti što bolji na sceni, a najviše se trudim ispoštovati i uvažiti sve ono što mi žiri sugerira. Iskreno, moram vam priznati da sam i pod velikim pritiskom upravo zato što mi svi dijele mnogo komplimenata, pa me je pomalo strah da nekad ne iznevjerim povjerenje svojih fanova, ali i žirija – kazao je Fatmir i dodao da mu baš prija pažnja djevojaka:
– Najviše mi prija pažnja djevojaka. Zaista svakodnevno dobivam veliki broj poruka, poziva… Trenutno sam slobodan i baš nemam vremena da se posvetim vezi, ima vremena za to, pa tek mi je 20. Ovo je jako stresan posao koji zahtjeva maksimalnu koncentraciju i uvijek moraš biti spreman, ali i kroz to se uspije naći vremena. Međutim sad, dok traje takmičenje je jako teško. Pripremam se svaki dan, eksperimentiram jer želim da nastavim sa dobrim nastupima te se žiriju i publici predstavim u što boljem svjetlu – istakao je mladi Brčak.
No, kako reče, ponekad simpatizerke i pretjeraju, pa čine razne stvari kako bi dobile djelić njegove pažnje.
– Zaista poštujem sve svoje fanove i neizmjerno sam im zahvalan za svu pažnju koju mi pružaju, naravno i podršku. No jedne prilike jedna djevojka mi je skinula brisač s automobila. Kada sam to vidio burno sam regirao i napao sam je, no vrlo brzo mi je objasnila zašto je to uradila, čak mi je ponudila da sve to plati… Ustvari sve je to uradila kako bi došla do moje pažnje, ubrzo smo se svemu tome nasmijali, fotografirali se i otišli na kafu – kroz smijeh se prisjeća Fatmir.
Pecanje
Kada ne vježba za nastupe, Sulejmani s društvom uživa u pecanju, ali i u igranju bilijara.
Punom parom sa svojim timom priprema se za finale, a kako reče nada se dobrom plasmanu.