Saša Popović je na snimanje emisije „Grand specijal“ došao novim BMW, za koji je prije mjesec dana iskeširao 150.000 eura.
Brenin prvi poslovni partner dao je gas i podigao prašinu kad se pojavio u dvorištu, a pjevači nisu mogli da skinu pogled s njegovih kola.
Inače, direktor je ranije negirao da je pazario skupocjenog četvorotočkaša, ali se na kraju ipak pojavio u njemu. Očigledno je da mu je bilo žao da mu takva mašina čami u garaži.
(Kurir/Express)





