Hrvatska pjevačica Nina Badrić smatra da i u moderna vremena glas treba da bude taj koji će osvajati publiku.
Nina je nezadovoljna jer danas mnogi ocjenjuju izgled dok vokalne sposobnosti padaju u drugi plan.
– Nisam zadovoljna, ali ko sam ja da sudim. Mislim da se muzičari, i to oni koji su etablirani, premalo trude za muziku, a previše za slavu. Lijepo je kad je žena lijepa, ali mi nismo modeli i djevojke da plastikom, cickama i guzicama osvajamo mase. Odrasla sam slušajući Vitni Hjuston, Tinu Tarner, Selin Dion i evo u zadnje vreme Adel. Ono što mogu reći je da je svaka ta pjevačica dostojanstvena – kaže Nina. Pjevačica trenutno pored sebe nema muškarca o priznala je i kakav tip je po njenoj mjeri.
– Može me osvojiti duhovit muškarac. Neko ko je odan, ko je dobar prema meni, da nije muljator i da se manje šminka nego ja – rekla je Nina otkrivši da uživa u svojoj plavoj kosi, ali da se jednako zabavlja kao i prije.
(Kurir/Express)





