Lepi Mića je napustio imanje u Lisoviću kako bi dobio nagradu.
Voditeljka Dušica Jakovljević je proglasila Lepog Miću kao farmera koji je najveći manipulator na imanju.
– Juče ste birali najvećeg manipulatora na imanju i izabrali ste Lepog Miću. On će sada poći sa mnom kako bi dobio adekvatnu nagradu – rekla je Dušica.
(Alo!/Express)



