Lepa Brena nastupila je u subotu uveče u prestonici Norveške, a publika joj nije dala da završi nastup.
Da su željni jedne od najvećih jugoslovenskih pjevačica, dokazali su i građani Osla koji su neumorno đuskali i pjevali uz sve Brenine hitove.
(Kurir/Express)







