Pjevačica Snežana Đurišić oduvijek je važila za jednu od najvećih dama estrade, koja je u svakoj situaciji bila odmjerena. Kako skandali i svađe nisu nešto čime se ikada medijski eksponirala, Đurišićeva smatra da nikada ne bi mogla da se ponaša kao pojedine kolege, sa kojima je u žiriju emisije „Zvezde Granda“.
Naime, u medijima je odjeknula vijest da je Marija Šerifović opsovala jednu takmičarku, koja je napustila snimanje zbog uvreda i potom je diskvalifikovana. Tim povodom, Snežana tvrdi da nikada ne bi mogla da učini isto, niti da se svađa pred kamerama.
– Pred kamerama nikada ne bi moglo da mi se dogodi da opsujem, to odgovorno tvrdim. Ta emisija još nije emitirana, gledajte je, pa ćete sami zaključiti. Ja sam neko ko prima platu u „Grandu“ i uvijek ću biti na strani svoje kuće. Neke stvari ne želim da pričam, jer me se i ne tiču – kaže Snežana.
(Alo!/Express)






