Nakon što je jedna televizija u Francuskoj puštala priloge o „Parovima“, a gosti u emisiji rekli kako producent rijalitija treba da ode u zatvor jer ne poštuje osnovna ljudska prava, Milomir Marić, urednik na „Hepi televiziji“, stao je u odbranu svoje matične kuće.
– Svi koji su bili nasilni izbačeni su iz rijalitija. Svako ko je pribjegao nasilju, on je izbačen. Mi nasilje osuđujemo. Nikog ne branimo. Pravosuđe goni nasilnike. Mi se ne miješamo u sud. Rijaliti je javno mjesto kao što je ulica, kafana i do nasilja može da dođe svuda, pa čak i u pozorištu, kao što znamo – izjavio je za „Alo!“ Marić.







