Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

Sloba Radanović vrijeđao majku Kije Kockar, pa mu je odgovorila žešće nego ikad

Sloba Radanović je objavio fotografiju na Instagram koja je mnoge naljutila, a posebno njegovu bivšu ženu Kiju Kockar.

Naime, pjevač je objavio fotografiju sa zmijom oko vrata, želeći da se našali, ali i komentar koji nije bio prikladan:

– Pita me žena: “E, je l’ imaš onu sliku sa slave sa mojom majkom gdje sam ja vas uslikala, ne mogu da je nađem. – Evo, dušo.

Kija je za Svet prokomentarisala ovu njegovu objavu:

– Vrijeđati moju mamu, jednu gospođu i damu, je novi nivo dna čak i za njega. Ali to samo govori o njemu i o njegovom odsustvu etike, morala i socijalne svijesti i svakako humora. Zato sam i uvijek tvrdila da mu je bilo mjesto tamo gdje se uputio ulaskom u “Zadrugu” i započinjući vezu sa djevojkom, čije karakteristike sam već navodila, a i ona nije tema. To je taj rječnik, humor i intelekt. Takvi potomci i treba međusobno da se razmnožavaju i ne treba svoju genetiku da miješaju sa normalnim ljudima, već da ostanu u svom domenu. Emotivno je on za mene završen još dana kada sam donijela odluku da se razvedem, kao neka vrsta prijatelja je završio ovog trenutka vrijeđajući moju majku. Ostala mu je titula kolege i bivšeg muža Kije Kockar – rekla je pobjednica “Zadruge”.

Sloba je demantovao da je želio da uvrijedi Kijinu majku preko Instagrama, a ona mu ni tada nije ostala dužna.

– Stavljaš, vrijeđaš moju majku, pa brišeš i onda demantuješ nešto što je istina. Treba da te bude sramota. Stidi se – napisala je ona na svom Instagramu.

Tagovi: Kija KockarSloba Radanović
Prethodni članak

Željko Joksimović uputio poruku Tamari Todevskoj nakon osvojenog 8. mjesta na Eurosongu

Sljedeći članak

Ana Nikolić: Pukao mi je kanap kad sam htjela da se objesim

Povezani članci

Umrla pjevačica i glumica Olivera Katarina…

Đani hitno primljen u bolnicu u Beču: Liječnici se bore da stabiliziraju njegovo stanje, ovo su detalji

Dragana Mirković hitno prekinula nastup u Hrvatskoj, plače na bini: “Jako mi je loše…”

Povratak Andnana Jakupovića: Mostarac “ubo” hit koji će obilježiti ljeto

NAJNOVIJE

Darko Lazić i dvoglavi orao: Pjevač na udaru javnosti u Srbiji zbog fotografije…

Prvo oglašavanje Bore Santane nakon što ga je Milica Kemez prijavila: “Već me zvala policija…”

Umrla pjevačica i glumica Olivera Katarina…

Željko Mitrović otkrio kada počinje Elita 10 i najavio najveći spektakl do sada: “Stižu sudionici iz bivše Jugoslavije”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo