Lepi Mića je jedan od najbučnijih u rijaliti programima a nikom nije najjasnije koja je njegova profesija.
Sebe deklariše kao pjevača ali nikom od farmera nije jasno gdje on to pjeva i kako zarađuje novac.
Međutim, dok su Nemanja i Filip sjedili u dvorištu i pričali o fudbalu, Lepi Mića im je prišao i ispričao jednu zanimljivu priču.
-Ja sam jedan dan sasvim slučajno ispijao kaficu u jednom kafiću , i vidim dvojicu likova nešto mrndžaju na stranom jeziku, a jedan priča srpski. Ja sam onda ušao u spiku sa njim i ispostavi se da su oni fudbalski menadžeri iz Holandije. Malo smo se upoznali i ja dogovorim poslove sa njima i onda im završim sve, naravno za kintu. I onda mu završim 32 kontakta, direktna kontakta. Zvao sam Terzu, Stojića, sve redom. Za jedno popodne sam mu sve završio– rekao je Mića dok su ga cimeri slušali u blagoj neverici.
(Kurir/Express)







