Preksinoć je preminuo poznati glumac Velimir Bata Živojinović, a od njega se putem Instagrama oprostila i folk diva Lepa Brena.
Brena je tokom karijere imala tu čast da glumi sa Batom u filmovima "Nema problema" i "Hajde da se volimo 2", a putem popularne društvene mreže, ona se zahvalila glumcu na svemu što je učinio za nju.
![]()






