Boban Rajović je u Zagrebu održao sjajan koncert, a pjevač kaže da je imao i veliku tremu.
– Kad sam čuo huk publike tresao sam se od treme. Bilo je sve sjajno. Koncert odličan, publika odlična, tako da sam više nego zadovoljan – kazao je pjevač nakon što je koncert u Areni okončan.
Boban je u jednom momnetu i pocijepao svoju majicu,a sve je bilo dio nastupa, tako da se razgolišio pred publikom.







