Sve popularnija glumica Anđelka Prpić sa svojim suprugom Dariom otputovala je u portugalsku prijestolnicu Lisabon, gdje će se odmarati nekoliko dana.
Ovo putovanje par koristi kako bi što više uživali jedno u drugom, te su stalno zagrljeni, ljube se na svakom koraku i razmjenjuju nježnosti.
Anđelku po povratku u Srbiju očekuju snimanja novih epizoda serije „Andrija i Anđelka“, kao i predstave.
(Alo/Express)






