Enis Todić je otpjevao pjesmu Saše Matić “Anđeo čuvar” i potpuno raspametio žiri
Voditelj Milan Kalinić je pohvalio Marinu Tucaković koja je napisala tekst za ovu pjesmu.
–Enise, bio si odličan! Na svoj način, odličan. Tako mlad, uhvatio si se u koštac sa tako teškom pjesmom. Svaka tebi čast, majke mi moje– iskrena je bila Marina Tucaković.
–Enis je, on to dobro zna, naše mezimče! Mi to ne krijemo. Baš ono, MEZIMČE- rekao je Miroslav Ilić, a Ceca mu je zamjerila: –Ne prepisuj!"
Miroslav se opravdao da je jedini put sad upotrebio taj Cecin, omiljeni izraz. "Da ne prepisujem, reći ću kako je Marina reagovala kad si počeo da pjevaš, samo se trgla ovako i rekla “Jaoj što je sladak", rekao je Miroslav.
Bora Đorđević se složio sa ostalim članovim i dodao:
"Ovu pesmu smo slušali više puta. A ovo je bilo najbolje izvođenje do sada! Imaš izgled, imaš pjevanje, ti si buduća zvijezda!"
Žiri se složio da je Enis mnogo napredovao i da je slušao njihove savjete i sugestije.
(Kurir/Express)






