Ljubavni par Aleksandra Prijović i Filip Živojinović nedavno su se veselio na otvaranju ljetnje sezone jednog splava u Beogradu.
Pjevačica je imala dupli razlog za slavlje, pošto je od svog dragog dobila skupocijeni poklon koji ju je raznježio.
Naime, Filip se baš “otvorio” pa i ne pita za cijenu poklona kada je u pitanju njegova draga. Ovoga puta darovao joj je sat u vrijednosti 10.000 uvra.
– Aleksandra bukvalno ne skida sat sa ruke. Ponosno ga pokazuje svima i ističe da ga je dobila od Filipa. U pitanju je roleks dejtona iz kolekcije “Gold vajt tačmajster”, čija je vrijednost 10.000 eura. Narukvica mu je od 24-karatnog zlata, a ostatak je čelik – rekao je dobro obavješten izvor.
(Pink.rs./Express)





