Proslavljeni glumac Nikola Kojo otkrio je da planira da se odseli iz Beograda. Kako je objasnio, premoren je od gradske gužve, pa zato želi što prije da se preseli u porodičnu vikendicu na Kosmaju, gdje inače boravi kada je slobodan.
– Želim da se preselim, ali nije moguće totalno, zbog djece i škole. Mada će to moći da se dogodi uskoro. Trenutno sam pola sedmice u Beogradu, a pola van grada. Trudiću se da sve više budem van – rekao je glumac.
Osim toga, objasnio je da ispoštovao porodičnu tradiciju i ove praznike proveo u tom duhu.
– Djeca su mali ljudi koji još uvijek vjeruju u Deda Mraza i sve ostalo, tako da je normalno da se raduju. Kako starim, gledam da se posvetim drugim stvarima. Poštujem tradiciju, ali to je kao svaki drugi dan – rekao je glumac.
(Ako/Express)





