Ivan Ivanović je u svojoj emisiji isprozivao prijatelja Vlada Georgieva i dotakao se – alkohola.
Ivanovićeve pošalice toliko su se dopale pjevaču, pa je malo falilo da Barba prekine snimanje jer je dobio napad smjeha. Voditelj je napravio rubriku posvećenu Georgievu, u kojoj je u nekoliko rečenica opisao njegov život i karijeru.
– Georgiev ima asistenta čije je jedino zaduženje da mu pomogne da razlikuje svoje pjesme! Vlada su zvali da bude član žirija u TLZP jer je to emisija humanitarnog karaktera. Sponzor koncerta je kafa, jer je to jedini način da publika ostane budna. Vlado se jednom toliko napio da je Željko Vasić imao mamurluk. Georgiev se popeo na Himalaje, al‘ gdje se taj sve nije peo… – nizao je šale Ivanović.
Poslije posljednje rečenice reagovao je Barba.
![]()
– Nisi morao baš to – rekao je pjevač s osmjehom, a potom mu je voditelj obrazložio:
– Razmišljali smo da li to da izbacimo, ali ja nisam dao. Rekao sam da će ti sigurno prijati da te proglasimo ljubavnikom, srcolomcem…
Georgiev je istakao da mu titula zavodnika više ništa ne vrijedi jer će za nekoliko mjeseci dobiti dijete:
– Ma jok. Gotov sam, vidiš, pročulo se. Čekam bebu.
Drug ga je ponovo bocnuo.
– Šta te muči, to što čekaš bebu? – pitao ga Ivan, a Vlado je odgovorio:
– Muči me što se ljudi time bave.
Njih dvojica smijali su se tokom cijele emisije, a u jednom momentu pjevač je voditelja gađao jastukom.
Ivanović je rekao da je Georgiev bio metalac, a da je kasnije počeo da se bavi pop muzikom. On se našalio i osmislio kako bi se zvale Barbine pjesme u metal fazonu: „Pali anđele“, „Nosferatu tu-tu-ru-tu-tu“, „Ako pojedeš drugog, drugu poješću ja“, „Ja Barba, a ti vila“, „Žena bez himena“…
(Kurir.rs)



