Dunja Fazlić i Anel Čorda imaju pjesmu „Šta smo to uradili“ koja je u finalnoj večeri šoua "Dio tima" osvojila nagradu publike.
Kao što su kolege predvidjele, ovaj njihov singl je zaista hit.
Lijepa pjevačica najviše vremena provodi u društvu svoje kćerke Tie, koja joj je velika podrška. Dunja kaže kako kćerka prati svaki njen nastup i uči tekstove pjesama koje ona izvodi.



