Isidora Bjelica nedavno je obradovala javnost informacijom da su joj se metastaze povukle, a njeno zdravstveno stanje konačno poboljšalo.
Posljednji nalazi vratili su spisateljici, koja se već godinama bori protiv kancera, nadu u izliječenje. Radost ne mogu da sakriju ni članovi njene porodice.
Suprug Nebojša Pajkić uz Isidoru je sve vrijeme, te je sa njom otišao i na, nadamo se posljednju, terapiju.
– Jedna mala zajednička molitva da ovo bude posljednja terapija i da se bolest više nikad ne vrati – napisala je Bjelica na društvenim mrežama i podelila fotografiju iz bolnice.
(Alo!/Express)







