Ruža Efendić i Kemal Hasić su se pokazali kao dobitna kombinacija kada su snimili duet pod nazivom „Ne daj me“. Oboje su zadovoljni drađenim poslom, te se spremaju da uskoro i ekraniziraju svoju prvu zajedničku pjesmu.
– Zadovoljna sam kako pjesma prolazi, naišla je na pozitivne kritike kod publike. U odnosu na pjesme koje sam dosad snimala, ova je drugačija i za nju će biti veoma lako snimiti spot – kaže Ruža.
– Mnogo je poziva za gostovanje, koliko na televiziji, toliko i na radiju. Elem, putujući na jedno gostovanje, po običaju smo kasnili pa je Kemo nagazio na gas, pa sam mu govorila da uspori kako ne bismo završili u crnoj hronici, kao i da će me po povratku voditi da salijem stravu – kroz smijeh nam priča balkanska ruža.
– Da sam znala da će me onako provozazi, nikad ne bih snimila duet sa njim – šali se pjevačica i dodaje kako misli da su njih dvoje snimili pjesmu za sva vremena.
– Dobila sam informaciju da je jedan tamburaški orkestar uvrstio pjesmu u svoj repertoar, što zaista nije mala stvar s obzirom da se to desilo nepunih sedam dana nakon promocije – sretno je kazala Efendićeva.






