Učesnici "Parova" optužili su Miljanu Kulić da je vršila veliku nuždu u tuš kabinu, zbog čega se svima zgadio odlazak u kupatilo. Miljana se branila i pokušala da se opravda, dok su takmičari molili produkciju da neko dođe i očisti kabinu.
– Nisam ja, molim režiju da vrati snimak ko je posljednji bio u tuš kabini, ne želim da nabijeđuju mene – branila se Miljana iako su svi govorili da je ona glavni krivac.
– Bila sam u tuš kabini, tamo se stvarno nalazi izmet – pravdala se Nišlijka ali uzaludno.
(Kurir/Express)



