Zdravko Čolić, miljenik svih generacija i vlasnik najlepših ljubavnih pjesama, razgalio je publiku u mariborskoj dvorani “Tabor”.
Čola u Mariboru nije nastupao dugih sedam godina, zbog čega ga je publika dočekala ovacijama. Slovenci su sa nestrpljenjem čekali da ponovno uživo čuju i zapjevaju Čoline hitove.
Koncert je počeo pjesmom „Produži dalje“, a zatim je uslijedila duga lista hitova poput „Čija je ono zvijezda“, „Jedna zima sa Kristinom“, „Svadbarskim sokakom“, „Glavo luda“… ali i novijih pjesama “Zar se nismo shvatili”, “Vatra i barut”, “Esma”, i mnoge druge. Publika je sa Čolom pjevala uglas puna tri sata, nakon čega ga je nekoliko puta vraćala na bis.
(Alo!/Express)






