Marija Šerifović je kao svoju gošću na koncert u Centru „Sava“ pozvala Ninu Badrić.
Kako do sada ove dvije pjevačice nisu imale priliku da se druže ni da pjevaju zajedno, ovaj koncert je za to bio prava prilika.
– Nina je najbolji vokal iz Hrvatske, a ja iz Srbije. Zašto da ne zapjevamo? Bitno je da publika uživa – kazala je Marija.






