Čuveni reditelj Tomaž Pandur iznenada je preminuo od posljedica srčanog udara, i to na probi predstave u Skoplju.
Ova smrt je bila veliki šok za sve njegove prijatelj koji se od njega opraštaju. Reditelj je bio Severinin prijatelj i saradnik. Režirao je i njenu turenju „Dobro došao u klub“. Severina se na društvenim mrežma oprostila dirljivom porukom.
–Gledam tvoju sliku, a čujem tvoj smijeh… Kad ode neko koga si volio i ko te volio, ko te razumio, prihvatao… odeš i ti… kruniš se… Tuga u meni i oko mene… Volim te, ljubezen moja – napisala je neutješna pjevačica.






