Nebojša Rojko zvani Vihor, koji je juče po podne oko 17 sati predat srbijanskoj policiji, prošao je poligrafsko ispitivanje, pušten je na slobodu i sada se nalazi kod kuće.
– Nebojša je kod kuće, spava, umoran je… Prošao je poligraf i ja se nadam da će se cijeli ovaj haos, koji se dešavao našoj porodici ovih dana konačno završiti – rekla je njegova majka Nena Rojko javivši se na njegov mobilni telefon.
(Kurir/Express)






