Zorica Marković ponovo se vratila na “Farmu”, ali ovog puta samo kao podrška svojoj imenjakinji tokom izbacivanja.
– Zamislite ako uđem pa kažem Vesni Zmijanac da su Zlata Petrović i Željko Rstić zajedno i da joj je poklonio stan. Pa ima da prsne ko licna, pa to je stvarno strašno – rekla je Zorica a onda se prisjetila i da bi tako imala problema sa zadrugom.
– Ali moraću da joj kažem. Ako uđem, imaću problem sa zadrugom jer ne smijem da unosim informacije iz spoljašnjeg svijeta a ne mogu biti takva da svojoj drugarici to ne kažem – kazala je Zorica.
(Kurir/Express)







