Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Vijesti

Svi u suzama: Kolege se opraštaju od Marinka Madžgalja

U Ateljeu 212 počela je komemoracija Marinku Madžgalju. Veliki broj glumaca i poznatih ličnosti došao je da se posljednji put oprosti od Madžalja, koji je 26. marta izgubio bitku sa opakom bolešću.

Komemoracija je počela minutom ćutanja, a prvi na binu izašao je direktor "Ateljea 212" Branimir Brstina.

Mirjani Madžgalj, Marinkovoj majci, pozlilo je na samom početku komemoracije, a okupljeni su joj ukazali pomoć.

Poslije Brstine, Jelena Đokić je svojim govorom rasplakala cijelu salu:

– Hvala što si stvorio pravac "Madžgaljizacije". Tvoj cilj je bio da nam izmamiš osmijeh, voljela bih da sad mogu da umrem od smijeha. Znam da bi to želio. Ja te nikad neću prežaliti!

Potom je pušten insert iz serije "Ranjeni orao", u kojem Marinko pjeva numeru "Kradem ti večeri rane".

Na komemoraciji će govoriti Gorica Popović, Gordan Kičić, Tamara Krcunović, Snežana Trišić, Nenad Ćirić, Aleksandar Srećković, Ognjen Amidžić i Andrija Milošević.

Veliki broj Marinkovih kolega je došao da se oprosti od slavnog glumca. Tu su ministar kulture Ivan Tasovac, Seka Sablić, Vojin Ćetković, Sloboda Mićalović, Dragana Mićalović, Olga Odanović, Marko Živić, Vuk Kostić, Nikola Kojo, Nikola Đuričko, Dejan Lutkić, Irfan Mensur, Rada Đuričin, Dragan Vujić Vujke, Mirka Vasiljević, Petar Božović, Svetislav Bule Goncić, Gorčin Stojanović, Kalina Kovačević i mnogi drugi.

Na komemoraciji povodom smrti Marinka Madžgalja biće prikazani inserti sa dvije numere koje je otpjevao preminuli glumac.

Prva je pjesma „Kradem ti se u večeri rane“ bosanskog pjevača Himze Polovine, koju je Marinko snimio za potrebe serije „Ranjeni orao“, gde je i sam glumio. Druga pjesma, po želji Madžgaljevih roditelja, biće numera Zdravka Čolića „Svadbarskim sokakom“, čiji je autor Đorđe Balašević.

Prethodni članak

Dženifer Aniston: Ustajem prije zore!

Sljedeći članak

Šerif i Maya oduševili publiku u Brčkom

Povezani članci

Peđa Jovanović priredio muzičku bajku u Mostaru: “Ostao sam bez riječi!”

Ono što smo slutili, ostvarilo se: Reper Sajfer sa suprugom Lejlom čeka bebu!

Screenshot

Emily Watson očarala na crvenom tepihu SFF-a: Poseban detalj povjerila frizeru Elviru Bajriću

Nakon burne priče o zabrani, oglasili se organizatori: Stigao odgovor o Merlinovom koncertu u Kraljevu

Please login to join discussion

NAJNOVIJE

Peđa Jovanović priredio muzičku bajku u Mostaru: “Ostao sam bez riječi!”

Snimka Janjuševe Kćerke usijala mreže, javnost zgrožena njegovim postupkom: “Odmah zovite policiju!”

Screenshot

Isplivala intimna snimka Maje i Asmina: Evo što rade u spavaćoj sobi, a večeras ih tek čeka kaos

Njegov ples pregledan je više od 17 milijardi puta: Evo gdje je danas dječak iz “Baby Sharka”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo