Pjevačica Lepa Brena je otputovala na Azurnu obalu i beogradsku zimu zamijenila lijepim vremenom.
Brena se nalazi na putovanju, a da se lijepo provodi i uživa na suncu pokazala je na društvenim mrežama, kada je iz Monaka poslala pozdrave svojim fanovima.

Pjevačica izgleda svježe i odmoreno, a sa lica ne skida osmijeh.
(Kurir)






