Bane Kovačević, bivši član rep grupe 187, snimio je pjesmu “Ja bih pošao sa njom”, koju je posvetio Kseniji Pajčin.
On je na svom Facebook profilu objavio status kojim najavljuje novi singl, a po kojem se vidi koliko mu je pokojna pjevačica značila.
– Dragi moji ljudi zbog kojih sam se vratio na scenu… Pjesma “Ja bih pošao za njom”je napisana za pokojnu Kseniju Pajčin i meni je jako draga, nadam se da će se i vama dopasti. Podršku sam dobio i od ljudi iz Sigurne kuće, što mi je veoma velika čast – napisao je Bane.
Ksenija i Bane imaju zajedničku pjesmu “Škorpija”, koju su snimili prije čak 12 godina.
Podsjećanja radi, Ksenija Pajčin nastradala je 2010. godine, kada ju je ubio njen dečko Filip Kapisoda, koji je zatim izvršio samoubistvo.



