Miroslav Ilić poručio je Lepoj Breni da prestane da mu se miješa u život, jer bi on mogao da joj uzvrati istom mjerom.
Dolazak Ilićevog vanbračnog sina u Srbiju ispraćeno je najviše zbog svađe dvoje kolega – Ilića i Fahrete Živojinović. Ilić nije želio da upozna Devina, već je poručio Lepoj Breni, koja je njegovog vanbračnog sina i majku primila u svom domu, da mu se skine s k…..
Ona je u svom maniru odgovorila da je to “odraz njegove kulture”, ali i da joj je žao svega što se desilo, a sada on nastavlja. Prijetnjama.
–Znam mnoge Brenine prljave tajne. Ma, svašta ja znam o svima njima, ali nikad se ne bih valjao u blatu. Nisam takav čovjek. Znam, ali šutim – rekao je Miroslav “Informeru” i otkrio da se Brena “okomila” na njega, jer nije želio da joj se “pokori”.
–Moj najveći grijeh, prema njihovom mišljenju je to što joj se nisam pokorio. Jedini sam održao riječ da neću da sarađujem s Grandom i snimam za tu kuću.
Idućeg četvrtka 28.januara u printanom izdanju magazina “Express” ekskluzivno: šta Brena zna o Miroslavu što bi ga moglo koštati karijere?






