Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Rijaliti

ZAMALO PALA U NESVIJEST: Dragani muž poslao pismo u “Zadrugu”

Dragana Mitar danas slavi rođendan, a tom prilikom u Beloj kući Veliki šef organizovao je slavlje za sve zadrugare.

Ovoj ukućanki stigli su i pokloni od supruga Siniše Dragutinovića za kog je pre nekoliko dana pričala da ju je maltretirao tokom braka.

U rijaliti programu “Zadruga 2” boravi i bivši ljubavnik ove ukućanke Pavle Jovanović, sa kojim je Dragana bila veoma prsina tokom novogodišnje noći, kada su se mazili ispod pokrivača, a kada je ova ukućanka vidjela poklone od muža počela je da skače i vrišti od sreće, dok je Jovanović bio u garderoberu i spavaćoj sobi.

– Siniša, volim te! Kako je strava! Jao što je dobro! Ljubavi! – vikala je Dragana Mitar.

Ovosedmični vođa Miki Đuričić pročitao je čestitku Velikog šefa koja je bila upućena Dragani, a zatim je ova ukućanka počela da čita pismo koje je dobila od svog supruga i sina Jovana.

– Najljepša naša kokice, mi najviše volimo prvi januar, svake godine, jer tada je divan dan, divan dan, našoj Gagi rođendan. Iako ove godine nećemo zajedno proslaviti tvoj 28. rođos, potrudili smo se da ti sa novin drugarima, zadrugarima, proslaviš kako to dolikuje jednoj divnoj osobi, majci, sestri i supruzi. Zbog toga šaljemo ti male poklončiće i posluženje. Ovih dana mnogi si plakala, pa se nadamo da će tvoj osmijeh koji nema cijenu nadjačati sve nedaće. Kupili smo ti i jedan veliki bijeli poklon, o kom si sanjala i maštala i koji te čeka napolju i nadamo se da ćeti se svidjeti. Sretan rođendan – pisalo je u pismu koju je čitala Dragana od muža.
Na torti koju je dobila Dragana od supruga nalazio se mali bijeli automobil koji je simbolizovao poklon koji je Mitar dobila od supruga, a koji je čeka kada izađe iz “Zadruge 2”
Tagovi: Dragana MitarZadruga 2
Prethodni članak

ACA LUKAS OSUO PALJBU PO HEJTERIMA: Otkrio ko su mu najveći neprijatelji

Sljedeći članak

DOK RADI, NE PIJE: Sale Tropiko iskreno o alkoholu, ali i željama za 2019. godinu

Povezani članci

Samir Ramović zabrinuo je javnost nakon strašnih vijesti: “Mislio sam da umirem i samo su mi djeca bila na pameti!”

Znate li koja je pjesma najpopularnija u povijesti “Zvezda Granda”: Ima veze sa Bosnom i Hercegovinom!?

Mladoženja 18, a mlada 38 godina: Oženio se bivši zadrugar, njegova majka sve iznijela!

Uhićen muž Lune Đogani: Došlo do drame na aerodromu, tri sata proveo u pritvoru!

NAJNOVIJE

Edi Hadžiahmetović predstavio svoju trilogiju: Muzički zaokret uz trubače!

Slađa Delibašić reagirala na priče da ju je Đole Đogani tukao: “Pala sam niz stepenice…”

BH pjevačicu ludo volio Dejan Matić: S drugom je dobio 2 sina, a ona doživjela bračni brodolom!

Samir Ramović zabrinuo je javnost nakon strašnih vijesti: “Mislio sam da umirem i samo su mi djeca bila na pameti!”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo