Severina Vučković i Igor Kojić otkako su objelodanili svoju ljubavnu vezu “ne silaze” sa naslovnih stranica. Iz dana u dan “isplivavaju” nove informacije o njihovom odnosu, pripremama za svadbu…
Vjersko vjenčanje njih dvoje su obavili župnoj crvki u Balama (Istra), a za mjesec dana upriličit će građansko kao i svadbu. Na spisku zvanica je više od 500 ljudi koji će se 22. novembra okupiti u beogradskom hotelu “Crowne Plaza”. Ni jedno ni drugo zvanično nisu potvrdili ko će od pjevača pjevati na njihovoj svadbi. Jasno je jedno, a to je da će se među zvanicama naći najpopularnija imena srbijanske i hrvatske estradne scene.
Ranije se Šaban Šaulić, o čemu smo već pisali, požalio kako mu je čudno da još nije na spisku zvanica s obzirom na to da je u jako dobrim odnosima sa Kojićima, a da još od malih nogu poznaje budućeg mladoženju.
Severina je, kako se priča, poželjela da joj na svadbi zapjeva i Dragana Mirković. Folk pjevačica je potvrdila da su ona i njen suprug Toni dobili pozivnicu za svadbu ali i da nije sigurna hoće li moći doći jer im je, kako reče, datum malo problematičan zbog ranije dogovorenog nastupa.
Sigurno je da na njihovu svadbu neće se moći “provući” ni jedna nepozvana osoba, a posebno ne novinari. Kako saznajemo, Seve i Igor su zvanicama koje su već pozvali na veselje naglasili kako ne smiju kod sebe imati mobitele. O tome će se posebno brinuti obezbjeđenje. Svaki gost na ulazu u hotel će biti detaljno pregledan i ukoliko kod sebe bude imao mobitel bit će mu oduzet dok ne napusti svadbu.
Seve i Igor su se odlučili na takav korak kako bi za “debele” novce mogli prodati fotografije sa vjenčanja, ali i da se ne bi desilo da neko medijima ne pošalje fotografije s njihove svadbe.






