Ovosedmični gazda u rijalitiju “Farma” Miloš Radičević, bio je jutros na pijaci zajedno sa slugama, Ivanom i Alenom. No, farmeri nisu bili zadovoljni nabavkom…
Osim što je pijaca bila siromašna, pušači su poludjeli kada su vidjeli da im nisu stigle cigare.
Najviše je podivljao Milić Vukašinović, koji je jedva imao strpeljenja da sasluša suprugu Suzanu. Ispostavilo se da Miloš na pijacu nije ni ponio spisak sa cigarama.
– Bojana je cigare napisala na drugi papir, nije sve stalo na jedan. Taj papir je odnijela u “ka-ke” kafe da bi zajedno sa Tamarom još jednom sve prekontrolisala. Izgleda da je papir tamo ostao i da ga nisu ni dali Milošu – ispričala je Suzana Vukašinović.
Kako će pojedini farmeri podnijeti nikotinsku krizu do sljedeće nabavke, vidjet ćemo, ali sigurno će biti napeto!






