Pevačica Olja Karleuša pojavila se na snimanju jednog novogodišnjeg programa i sve ostavila bez teksta. S nekoliko kilograma viška, ali sretna i nasmijana, nije mogla da izbjegne pitanje šta se desilo s njenom nekadašnjom figurom.
– Zdrava sam kao dren, vjerujte mi da je sve u redu! Problem je samo što mnogo jedem, a ne treniram. Seksepilnija sam nego kada sam bila mršavica – rekla je pjevačica.
Ona kaže da je problem u tome što se ulijenila.







