Jelena Golubović je iznijela intimne detalje iz njenog i Čupinog seksualnog života, a pohvalila se kako su imali redovan analni seks. Tada se u priču umiješao Željko Stojanović koji je svojim pitanjem iznervirao Kalača.
– Zar nije istina da se muslimanke j*bu u b*lju, da bi bile nevine? To kažu u Francuskoj – pitao ga je Stojanović, nakon čega je Čupa planuo. On je nasrnuo na Željka i polio ga špricerom, a tuču su zaustavili Marko Perović i Miki Đuričić.
– Ped*rčino jedna! Polomiću ti i ruke i noge! Kičmu ću ti slomiti! Što vrijeđaš narod!? – vikao je Čupo. Željko je pokušao da smiri situaciju, govoreći kako se samo loše izrazio.
– Nisam mislio ništa loše, to je smjelo da se priča u rijalitijima u kojima sam bio učesnik u Francuskoj. Možda sam se pogrešno izrazio, loše govorim srpski – vadio se on.






