Tokom emisije “Zvezde Granda” Marija Šerifović je poslala jasnu poruku starletama. Naime, pjevačica je obukla majicu na kojoj je pisalo “A da pređem u starlete”, pa je tako u šali rekla kako bi volela da se pridruži tom taboru.
Marija svake subote nosi drugačiju majicu, koja uvijek ima neku duhovitu poruku, a ovom je očigledno željela da isporziva starlete koje su u posljednje vrijeme doživjele veliku popularnost.
– Eto, da i one dobiju neku koja zna da pjeva – rekla je Ana Bekuta, a voditelj Voja Nedeljković se našalio kako bi on mogao da pređe u muške starlete – starletane.





