U emisiji Zvezda Granda u ulozi gostujućeg žirija se našla pjevačica Maja Odžaklijevska. Dragan Stojković Bosanac nije krio svoje oduševljenje što se našao sa Majom u studiju. Naime, on je priznao da je nekada bio zaljubljen u pjevačicu, kao i da je i dalje veoma lijepa. Kada je nastupala takmičaraka koja je pjevala Majinu pjesmu, Bosanac se podsjetio starih dana.
-E Maja je nekada bila lijepa i ali i zgodnija od ove takmičarke, kada sam bio zaljubljen u nju -rekao je Dragan, nakon čega se pjevačica nasmijala i zahvalila. Ona se ubacio Saša Popović i rekao da se Odžaklijevska i njemu dopala.
-Pa sta samo ti, svi smo bili zaljubljeni u Maju! -rekao je Popović, a Bosanac se našalio i izjavio kako je Saša zbgo svoje visine mogao da je gleda odozdo.







