Kristijan Golubović napao je starletu Tamaru Đurić na „Farmi“ i na nju prevrnuo sto u kuhinji, ali je na svu sreću nije povrijedio. Žestoki momak je miješao alkohol pa je pred zoru potpuno izgubio kompas i napao klaberku. Tamara je u razgovoru sa nekoliko farmera izvređala Kristijana i izjavila kako bi Goluboviću bilo bolje da se ne kači sa njom.
-On meni kaže “Mi smo takve je.ali za 500 eura”. Uvrijedio me je tad. Pa on ni nema 500 eura! Ja mu kažem, bolje mu je da se ne kači sa mnom. On je degradiran. Ja sam mnogo opasnija nego što mislite. On govori kako će mi je.ati oca i majku, ma je.i svoju, klošaru jedan. On ima kompleks jer je preživio 90-e. Tebe je pregazio brzi voz, a ti se takmičiš sa putničkim! On je propali kriminalac, drukao je murji zemusnki klan – pričala je Tamara Alenu, Ivanu i Aci. Oni su se složili da je Kristijan pretjerao sa svojim ponašanjem, a Đurćevu savjetovali da se smiri.







