Članovi „Tropico benda“ spremni su za veliki spekatkl u dvorani „Mirza Delibašić“ koji će održati u petak 16.okobra.
Duetska pjesma sa Mirzom Šoljaninom „Sarajevo-Beograd“ bilježi odlične kritike i publika je na prvo slušanje prihvatila pjesmu koja je nastala iz prijateljstva. Mirza je ugostio Saleta Cvetkovića i ostatak benda. Družili su se na snimanju emisije „Dio tima“ Hayat TV. Tu je bila i atraktivna voditeljica Hana Hadžiavdagić. Vesela ekipa se dobro zabavila iako su imali previše obaveza.





