Neposredno prije ulaska u “Parove”, popričali smo sa Avom Karabatić koja nam je otkrila na šta je sve spremna, hoće li biti seksa i kako je reagovala njena porodica nakon što je rekla da odlazi ponovo u rijaliti.
Dobra zabava
– Neki ljudi su izašli, tako da sam došla i ja da se borim sa ljudima, ali prije svega da im priuštim dobru zabavu. Odluka nije bilo nimalo jednostavna. Imala sam nekoliko dana da odlučim i pristala sam tako da je sve nekako išlo spontano, ali nisam imala dovoljno vremena da se pripremim.
Imaš iskustva sa rijaliti programima. Kako ti se čine ljudi tamo?
– Čini mi se da su jako nervozni. Valjda nedostatak cigareta, hrane, nemogućnost izlaska iz kuće utiče na živce. Onda ljudi počnu da se ponašaju čudno i da dolazi do nekih tenzija koje nisu potrebne.
Imaš li već neke ljude koje nećeš podnositi?
– Ekrem mi je čudan, da blago kažem tako i opišem ga. Vidim da se Vesna Rivas stalno svađa, Zmaj isto tako stalno nešto galami. Ja sam neko ko može da komunicira sa ljudima, onda Saška Karan, Jelena Golubović, ma ne znam ni sama šta da kažem! Biće teško jer vidim da ću odmah imati prilike da dođem u konflikt.
Zbog čega bi ušla u konflikt?
– Ne volim da se svađam i neću nikada započeti prva svađu. Ali, ako me neko napadne biće svašta. Reagujem na svaku sitnicu u pojedinim momentima, ali mislim da nekada mogu svašta da kažem. Navikla sam da me ljudi prozivaju, tako da svima mogu da odogovorim. Spremna sam na sve izazove, tako da sam uvijek raspoložena i za druženje, ali i za rasprave. Branim svoje stavove i sebe, pa kome se ne sviđa nema veze.
Tamo je i tvoj bivši dečko Uro Ćertić. Kako ćete se ponašati?
– Uroš mi nije nikada bio dečko, niti ulazim u „Parove” zbog njega. Mi se znamo još iz „Velikog brata”, tako da je tada bila prilika da se desi nešto od te veze, ali nije bilo ništa, i to mogu da se zakunem pred svima. Uroš mi je prijatelj, tako da ćemo u Parovima samo nastaviti druženje.
U Velikom Bratu je između vas bilo seksa. Hoće li ga biti sada?
– Ma to su sve izmišljotine. Mi smo to radili i glumili da je bilo seksa samo radi novca. Svi znaju da je to bila samo igra. Seksa pred kamerama neće biti i ja sigurno više neću priuštiti nikome takve priče. Nisam baš toliko slobodna, a s druge strane pazim šta će ljudi razmišljati ako to vide. Ne mogu da zamislim šta bi sve o meni pričali da to vide.
Dakle, stidljiva si osoba, a ne smeta ti da se fotografišeš golišava?
– Normalna sam, mlada žena, tako da je sve to za ljude. Imam neke svoje linije koje ne bih prelazila, ali mislim da me mnogi ljudi doživljavaju progrešno. Iskrena sam osoba i to mnogima smeta. Upravo zato me i ne vole.
Kako je reagovala tvoja porodica?
– Moja porodica me nije podržala u namjeri da još jednom odem u neki rijaliti. Ali, na kraju su morali da prihvate moju odluku. Ponašaću se onako kako se ponašam kao kod svoje kuće i neću uraditi ništa što može da smeta mojoj porodici.
Kako je reagovao tvoj dečko?
Nemam dečka
– Trenutno sam slobodna osoba i nemam dečka. Možda baš rijaliti bude prilika da upoznam nekoga ko mi odogovara kao osoba i započnem emotivnu vezu. Ja sam luckasta čim se zaljubim, tako da to ne mogu da sakrijem.
Da li te nerviraju neki medijski natpisi?
– Na to sam navikla. Često sma znala da plačem zbog nekih naslova i bilo mi je teško. Onda sam shvatila da su to čiste gluposti! Nemam vremena da se osvrćem na ono što pročitam i to traje vrlo kratko.
Ponašam se kao dama
Smeta li ti titula starlete?
– Neka ljudi pričaju šta god hoće. Vrlo dobro znam ko sam i šta sam, tako da nemam vremena da se bavim bilo čijim zlobnim komentarima. Osoba sam koja radi i trudi se oko svoje karijere. Ne možete svima udovoljiti, tako da ja samo radim onako kako osjećam. Nemam tu neke kalkulacije, ponašam se onako kako treba da se ponaša jedna dama.







