Zorica je nakon obračuna između Kristijana Golubovića i starlete Tijane Đuričić zbog stresa završila u bolnici.
Njoj je pozlilo od nerviranja i tenzije koja je vladala na imanju, pa su je ljudi iz produkcije odvezli kod ljekara na pregled.
– Kada su joj doktori rekli da je sve u redu i da može da se vrati u “Farmu”, ona je počela da bježi – priča izvor iz produkcije.
Pjevačicu su poslije dužeg ubjeđivanja uspjeli da nagovore da uđe u automobil i vrati se u rijaliti.
– Markovićeva je trčala po Barajevu i vikala da želi da ide kući, jer su za nju ovakve situacije mnogo stresne. Organizatori su pregovarali sa njom i ubijedili je da se vrati na imanje – tvrdi izvor.






