Srbijanska pjevačica Marina Visković ekranizovala je još jednu pjesmu sa albuma “Klub utehe”.
Potpuno drugačija nego do sada, sa znatno izmjenjenim imidžom, kraljica klubova još jednom pokazuje zbog čega je jedna od najangažovanijih pjevačica.
– “Zamalo” sam čuvala kao keca u rukavu. Na ovu pjesmu publika na mojim nastupima najbolje reaguje – kazala je ona.
Za režiju spota bio je zadužen Miloš Nadaždin, a za stajling Darko Kostić.



