Mladi pjevač Dino Dizdarević otkako je prije tri godine napustio Sarajevo u kojem je, kako reče rado boravio i gdje je stekao puno prijatelja, nije se više pojavljivao na estradnoj sceni.
Ovaj iskreni mladić kaže da je u tom periodu imao dosta loših iskustava kako od strane pojedinih menadžera, tako i nekih medija koji su ga, tvrdi on, namjerno bojkotirali. Bila je to “kap koja je prelipa čašu” pa je odlučio da se privremeno odmori od muzike…
– Zbog toga sam otišao kod svoje porodice u Austriju gdje danas boravim i vodim jednu uspješnu taksi kompaniju čiji sam vlasnik i direktor. Ne žalim nimalo što sam se povukao sa estrade jer ipak sam stekao u drugom segmentu svoju nafaku. S obzirom na to da današnja estradna scena i nije baš za pohvaliti još manje me vuče da se vratim na scenu. Mnogi su me čak i zaboravili kako po izgledu tako i po pjesmi, ali ipak veliki je broj onih koji me u prolazu ili restoranu sretnu i pitaju za fotografiju ili autogram. Bez obzira na sve ipak se i danas slušaju moji hitovi kao što su „Dinamit” i „Sve su žene oko mene” koji imaju milionske preglede na YuoTobe. Da budem jasniji, nisam definitivno odustao od muzike jer ipak odradim neki nastup ili reklamni dzingl u svom studiu za druge institucije i firme. A što se tičemoje diskografije, ljubav prema pjesmi je nadjačala sve pa tako pripremam jednu predivnu numeru koju je napisao moj prijatelj Goran Antunović Gogy i koja će biti snimljena u studiju “Sheriff Stars” – priča nam simpatični pjevač Dino Dizdarević.






