Pjevač koji je obelježio dva rijalitija TV Pink i koji je do ivice nervnog sloma doveo mnoge takmičare – Miloš Bojanić ponovo bi mogao da bude akter slične priče, ali, iako se moglo očekivati da uđe u „Farmu“ i sa svojom prijateljicom Majom Nikolić napravi još veći haos, Bojanić ekskluzivno otkriva da je u pregovorima o ulasku u konkurentske „Parove“ TV Hepi, a kao glavnog protivnika željno priželjkuje koleinicu Zoricu Brunclik.
– Sve bih dao da ponovo budem u nekom rijalitiju s tetka Zoricom. Nas dvoje nismo izgladili odnose, još smo na sudu. Tetka mi je meta. Ako možete, pozovite je da uđe u „Parove“ i ja bih odmah krenuo. To bi bio haos. Čim bih ušao, izazvao bih intelektualni rat. Imam mnogo informacija o njoj koje nisam rekao u „Farmi”.







