Mada ima dosta nastupa i obavza, Indira Levak pjevačica grupe “Colonija” i njen suprug Mirolsav, odvojili su nekoliko dana samo za sebe.
Ljetovali su u Šibeniku, a pjevačica kaže da je odmor bio iz bajke. Upravo su u tom gradu zapoečli svoju vezu, a pjevačica će odmor nastaviti krajem oktobra i to u Veroni gdje je već rezervirala hotelsku sobu.
Bend ima nastupe, tako da odmor neće trajati dugo, ali Indira i Miroslav ga provode baš onako kako su zamislili.
.



