Severina Vučković otkrila je da će se u novembru udati za vjerenika Igora Kojića.
Sretni par nedavno se vratio sa Ibice. Pjevačica kaže da je odmor bio “penzionerski”, te da su se odmorili i iskupali.
Seve je nedavno pjevala u Novom Bečeju, a prvi put u publici bili su i Igorovi roditelji.
Poslije koncerta je otkrila da novi album, koji će publici predstaviti do kraja godine, posvećuje upravo Igoru.
Ona je, osim novog albuma, otkrila da do kraja godine planira i svadbu. Naime, na pitanje novinara da li će se udati u oktobru ili novemru, pevačica je kratko odgovorila:
– Novembar… Novembar je lijep mjesec.





