Mirso Čomaga snimio je duet sa Amelom Zuković. Novu pjesmu “Mangup” objavio je danas na svom YouTobe kanalu. Ne bez razloga je čekao 7. avgust da na taj dan promovira svoju novu pjesmu.
Objavio ju je na svoj rođendan što je, smješkajući se priča on, njegov poklon publici koja ga prati sve ove godine.
– Dugo smo Amela i ja pričali o tome da snimimo duet ali nikako da nađemo vremena i odgovarajuću pjesmu. I konačno smo snimili pjesmu koja odgovara i mom i njenom senzibilitetu – zadovoljan je Čomaga.
Poslušajte “Mangupa” Mirse Čomage i Amele Zuković.





