Haris Džinović trenutno boravi na porodičnom ljetovanju u Crnoj Gori. On je sa suprugom Melinom nedavno proslavio godišnjicu braka na Santoriniju, odakle su produžili na odmor u Bečiće.
Haris je otkrio da li da li postoji šansa za eventualno pomirenje s direktorom “Granda“ Sašom Popovićem, s kojim ne razgovara već šest godina.
– Sa Sašom nisam ni u kakvim odnosima. Godinama nismo u kontaktu, ali se ne mrzimo. Ja ne mrzim nikoga. Mi smo davno imali raspravu u vezi s televizijom. Rekao sam, s dužnim poštovanjem prema Pinku, na koji se odnosilo, a na kojem se tada emitovao “Grand“, da postoje i druge televizije. Ako sam ga na taj način uvrijedio, onda jesam – rekao je Haris.






